english
deutsch

Otázky a odpovědi - převod vodovodu a kanalizace

Celý dokument otevřete ZDE.

Celý článek

E-ON - Upozornění - Ořez dřevin

Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků) -

odstranění nebo ořez dřevin - více informací

Celý článek

Setkání Rokytnic 2014

Uplynulý víkend se výprava z naší Rokytnice zúčastnila tradičního setkání Rokytnic ČR, tentokrát v Rokytnici u Přerova. Během výborně zorganizovaného programu a skvělého počasí se naší výpravě podařilo dosáhnout vynikajících umístění zejména v požárním sportu, kde v kategorii žen naše reprezentantky obsadily první dvě místa, v kategorii mužů brali naši borci druhé místo a skvěle dopadli rovněž hráči stolního tenisu, kteří turnaj vyhráli. Naše fotbalová reprezentace obsadila třetí místo jenom díky rozdílu skóre při rovném počtu bodů prvních tří mužstev. Děkuji všem, kteří se tohoto setkání zúčastnili jako sportovci, nebo fanoušci. Fotografie z této akce jsou k prohlédnutí ve Fotogalerii.

Celý článek

Uzavírka Třebíč - Veverka

Oznámení o změně termínu uzavírky silnice první třídy I/23 - viz. příloha

Celý článek

Masopust

Fotografie ze sobotních oslav Masopustu si můžete prohlédnout ZDE

Celý článek

E.ON - Upozornění

V poslední době se objevily případy podvodného jednání podomních obchodníků. Jejich obětí jsou převážně starší občané, kteří se neumí podvodným praktikám bránit. Příloha obsahuje upozornění na tyto případy.

Celý článek

Kvalita pitné vody ve veřejném vodovodu

V poslední době se údajně objevily pochybnosti o kvalitě pitné vody ve veřejném vodovodu, které měla vyjádřit firma, měřící kvalitu vody v domácnostech. O počínání této firmy v obci nemá úřad městyse žádné informace a jedná se o ryze komerční činnost, která má za úkol podpořit prodej jejích technologií na úpravu vody.

Kvalita pitné vody ve veřejném vodovodu je přísně hlídána orgány hygienické služby a jsou pravidelně prováděny rozbory vody tak, jak určuje zákon v oblasti zásobování pitnou vodou. O jakémkoliv odchýlení od normálu jsou bezprostředně informovány příslušné orgány a jsou podnikány kroky k nápravě.

Voda ve veřejném vodovodu bezezbytku splňuje požadavky na kvalitu  a její rozbory jsou pro případné zájemce k dispozici na úřadu městyse.

Celý článek

Přiznání k dani z příjmů fyzických osob za r. 2013

V příloze jsou Informace pro veřejnost k problematice podávání daňového přiznání k dani z příjmů za rok 2013.

Další informace naleznete na internetových stránkách Finanční správy www.financnisprava.cz .

Celý článek

Novinky

28. 11. 2014

Úřední deska

Na úřední desce byl zveřejněn Rozpočet na rok 2015 Mikroregionu Podhůří Mařenky a Rozpočtový výhled na rok 2016 a 2017.

26. 11. 2014

Setkání seniorů 2014

Snímky z letošního setkání seniorů najdete ve fotogalerii.
Fotografie jsou také umístěny ve vchodu do úřadu městyse. Pokud o ně budete mít zájem, můžete si je zde prohlédnout a objednat.

20. 11. 2014

Zasedání zastupitelstva

Na úřední desce byla zveřejněna pozvánka na zasedání zastupitelstva, které se koná ve čtvrtek 27.11.2014 od 18.00 hodin v zasedací místnosti úřadu městyse.

6. 11. 2014

Úřední deska

Na úřední desce bylo zveřejněno usnesení z ustavujícího zasedání zastupitelstva, které se konalo 1.11.2014.

14. 10. 2014

Úřední deska

Na úřední desce byla zveřejněna dražební vyhláška (František Dubský - Rokytnice nad Rokytnou č.p. 87).

26. 9. 2014

SVOZ TKO

OD STŘEDY 1. ŘÍJNA 2014 ZAČÍNÁ ZIMNÍ TÝDENNÍ SVOZ TUHÉHO KOMUNÁLNÍHO ODPADU.

1. 9. 2014

Úřední deska

Na úřední desce byla zveřejněna informace o oznámení koncepce - Komplexní aktualizace Programu rozvoje vodovodů a kanalizací Kraje Vysočina od roku 2015.

4. 6. 2014

Prodej nemovitosti

V obci se nabízí k prodeji dům č.p. 48 na pozemku p.č. 19/1 a pozemek p.č. 142 s možností realizace výstavby na pozemku. Případní zájemci mohou kontaktovat majitele na tel.: 605 240 405 nebo mail jstrouhal@upcmail.cz.

5. 9. 2013

Propagační předměty

V kanceláři úřadu městyse a prodejně Jednota si můžete zakoupit propagační předměty rozhledny na Mařence. Jedná se o dva druhy pohlednic (5,- Kč/1 ks), 3D pohlednici (30,- Kč/1 ks) a turistickou známku (30,- Kč/1 ks).

26. 9. 2013

Tašky na třídění odpadu

V kanceláři úřadu městyse jsou k vyzvednutí pro každé číslo popisné tašky pro třídění odpadu. Tyto tašky na papír, plast a sklo jsou k dispozici zdarma.

Více novinek
Fond Vysočiny
Tento projekt vznikl
za finanční podpory
kraje Vysočina

kraj Vysočina